|  | 

Teambuilding na statku

Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Szukaliśmy z mężem jakichś wakacji dla naszych dzieci, córki i syna (10 i 11 lat). Mąż wpadł na pomysł, żeby może pojechały na jakieś obozy czy coś w tym stylu. Pomyślałam: oszalał! – w lesie? namioty? – jednak dałam się przekonać i naprawdę nie żałuję. Dzieciaki były zachwycone, obóz był naprawdę wyśmienitym pomysłem. Zarówno córka jak i syn nauczyli się współpracy z grupą, są bardziej samodzielne. Kiedy przyjechali do domu, opowieściom nie było końca, a i później długo w kółko wysłuchiwaliśmy: „obóz to, obóz tamto”.

Obóz miał pozytywny wpływ na nasze dzieci: sprzątają po sobie i potrafią sobie zorganizować czas wolny. Uważam, że to był dobry wybór. Polecamy rodzicom szukającym wakacji dla swoich pociech: obozy są naprawdę wspaniałą formą wypoczynku.

My w tym roku po raz kolejny postanowiliśmy wysłać nasze pociechy na obóz albo na obozy – piszę tu „albo na obozy”, bo jeszcze nie wiemy, czy pojadą w jedno i to samo miejsce. Ale jakiej opcji wyjazdu na obozy nie wybierzemy, dzieciaki już teraz są bardzo zadowolone i nie mogą się doczekać.

obozy-mlodziezowe

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Zobacz także

  • Kwatery prywatne Sanok i Kwatery nad Biebrzą

    Kwatery prywatne Sanok i Kwatery nad Biebrzą

    Kwatery nad Biebrzą i kwatery prywatne Sanok Jedziemy w Polskę Kwatery nad Biebrzą czy też kwatery prywatne Sanok to wybrane oferty z szerokiej bazy noclegowej, jaką dysponujemy. Minęły czasy, kiedy w tym obszarze nie było tak dobrze. Nie dość, że brakowało miejsc noclegowych, to jeszcze gros z tych, które były do dyspozycji turystów pozostawiały wiele

  • Kotlina Kłodzka atrakcje i Atrakcje nad morzem

    Kotlina Kłodzka atrakcje i Atrakcje nad morzem

    Atrakcje nad morzem i Kotlina Kłodzka atrakcje Trochę przerażające Czy wiedzieliście, że w Polsce można odwiedzić Kaplicę Czaszek? Tak dosłownie kaplicę, gdzie możecie obejrzeć ludzkie czaszki, które w dawnych czasach wykopał na tych terenach miejscowy proboszcz. Ten człowiek, aby uczcić tych ludzi umieścił ich szczątki na ścianie tej kaplicy. Widok może niektórym wydawać się makabryczny,