|  |  |  | 

Podróże Przewozy do Niemiec Kraśnik Szetlandy

Hotele kujawsko pomorskie

Hotele kujawsko pomorskie
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Wakacje w województwie Kujawsko-Pomorskim

Wakacje w tym miejscu to przede wszystkim zabytkowe budowle w najstarszych miastach. Piękne i malownicze, zapewnią nam również inne atrakcje, dlatego jest to świetne miejsce na kilkudniowy wyjazd z aktywnym zwiedzaniem.
Hotele kujawsko pomorskie zapewnią nam wygodny nocleg czy to w Toruniu czy w Bydgoszczy.
A jeśli przy Toruniu już jesteśmy to jest mała lista rzeczy obowiązkowych do zobaczenia. Na przykład Obserwatorium Astronomiczne UMK, jest to największy ośrodek astronomii obserwacyjnej w Polsce!. Zaraz na drugim miejscu jest zapierająca dech w piersiach panorama nadwiślańska Torunia. Ten widok należy do najpiękniejszych panoram miast w Polsce! Będąc w Toruniu obowiązkowo musimy również spróbować Pieników Toruńskich!
Ale Kujawsko-Pomorskie to nie tylko Toruń ale również Bydgoszcz a z kolei tam możemy zobaczyć Kanał bydgoski, czy Katedrę. A dla fanów militariów jest też Exploseum, czyli Centrum Techniki Wojennej DAG Fabrik Bromberg, czyli dawna tajna pohitlerowska fabryka zbrojeniowa.
A dla czyścioszków do dyspozycji jest Muzeum Mydła i Historii brudu. Jedyne takie muzeum w Europie jest atrakcją unikatową. Słyszeliście powiedzenie, wyjść jak Zabłocki na mydle? Tutaj dowiecie się dlaczego jest ono tak znane!.
Hotele Kujawsko Pomorskie są stosunkowo tanie a turystyka w tym miejscu to nie tylko Bydgoszcz i Toruń ale także Grudziądz, Chełmno czy chociażby Ciechocinek. Wszystkiego nie zwiedzimy za jednym razem także warto całość zaplanować na kilkukrotne wyprawy w to piękne i pałające interesującą historią miejsce.

hotele-kujawsko-pomorskie

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Zobacz także

  • Hotele na konferencje Kraków i Luksusowy hotel nad morzem

    Hotele na konferencje Kraków i Luksusowy hotel nad morzem

    Luksusowy hotel nad morzem i hotele na konferencje Kraków Rodzaje hoteli Wakacje to czas gdy każdy z nas marzy o wypoczynku. Chcielibyśmy wówczas aby ktoś za nas wszystko robił, obsługiwał nas, chcielibyśmy być rozpieszczani. Niestety większość z nas nie może sobie na to pozwolić, gdyż jakikolwiek luksusowy hotel nad morzem niestety do najtańszych nie należy.

  • Agroturystyka nad Biebrzą i agroturystyka Lubelskie

    Agroturystyka nad Biebrzą i agroturystyka Lubelskie

    Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą Coraz popularniejsza agroturystyka Agroturystyka jest czynną formą wypoczynku. W ostatnich latach bardzo popularną. Cieszy się coraz większym powodzeniem dlatego, bo jest zbliżona do warunków wiejskich. A wielu z nas po trudach pracy zawodowej, mieszkaniu i przebywaniu w mieście chce zażyć trochę świeżego wiejskiego powietrza. I poczuć wiejski klimat. Agroturystyka